Przejdź do treści

O nas


W środku

Ziemia Brzeska – bliska a tak mało znana. Zapraszamy do bliższego zapoznania z pograniczem polsko – białoruskim!!

Centrum Turystyki Regionalnej „Przy Trakcie” to regionalny organizator

turystyki przyjazdowej na Podlasie i Polesie, w Polsce i na Białorusi a także biuro podróży.

Nasze Centrum grupuje tour-operatorów, regionalistów, pasjonatów turystyki aktywnej działających na pograniczu polsko – białoruskim. Są to osoby doświadczone, pełne pasji i zaangażowania.

Naszym atutem jest dobra znajomość ludzi, historii, kultury i tradycji regionu co gwarantuje niezapomniane przeżycia.


NASZA KADRA


Galeria Ulica Krzywa

Cezary Nowogrodzki – regionalista. Od 2003 r. do 2010 r. właściciel galerii “ulica krzywa” w Białej Podlaskiej. Prezes Stowarzyszenia Społeczno – Kulturalnego “TŁOKA” oraz Fundacji Promocji Kultury i Edukacji im. J. I.  Illinicza.

Od 2007 r. inicjator organizacji dorocznych obchodów dni patrona Białej Podlaskiej Św. Michała Archanioła. Od 2009 r. przywrócił tradycję cotygodniowych targów czwartkowych na dawnym rynku, czyli dzisiejszym Placu Wolności w Białej Podlaskiej.

Obecnie prowadzi galerię “BIAŁA LOKOMOTYWA” znajdującą się na dworcu kolejowym w Białej Podlaskiej, ul. Stacyjna 1.


Jakub(OvO)Sowaspecjalista od turystyki aktywnej i eksploracyjnej. Turystyką zajmuje się od kilkunastu lat, jego specjalność to turystyka rowerowa a od niedawna wędrówki po górach. Kuba prowadzi najwięcej wycieczek krajoznawczych po regionie Południowego Podlasia oraz po dawnych Kresach Wschodnich w obrębie dzisiejszej Białorusi i Ukrainy. Ukończył studia I i II stopnia na kierunku Turystyka i Rekreacja w PSW im. Papieża JP II w Białej Podlaskiej. Był współzałożycielem oraz Prezesem Bialskiego Klubu Rowerowego. Ma doświadczenie, jako pilot wycieczek, przewodnik,  organizator imprez turystycznych a także pomysłodawca produktów turystycznych. Każda wycieczka z Kubą to przede wszystkim wielka przygoda i szansa odkrycia miejsc, ciekawostek, historii, spotkań z kulturą, smaków, czego często próżno szukać w przewodnikach i na wycieczkach stricto komercyjnych. Kuba prowadzi od niedawna blog podróżniczy (http://sowiewedrowki.blogspot.com/), gdzie dzieli się swoją pasją do wędrówek. Lubi również muzykować, często umila wieczory grą na gitarze na kilkudniowych wycieczkach.

Powrót na górę