Wycieczki szkolne z naszym Centrum

Centrum Turystyki Regionalnej „Przy Trakcie” posiada w swojej ofercie jednodniowe wycieczki szkolne do Brześcia i okolic. W trakcie całego dnia uczniowie będą mogli zwiedzić urokliwe miasto oraz odwiedzić siedzibę Dziadka Mroza. Więcej informacji w dalszej części artykułu.Brześć oraz jego okolice to nie tylko miejsce pełne historii, ale region posiadający w swojej ofercie wiele atrakcji dla młodszych osób. Nasze biuro podróży chce zaprosić szkoły oraz ich uczniów na jeden dzień za naszą wschodnią granicę, gdzie można doświadczyć wiele niezapomnianych wrażeń.

ATRAKCJE

wycieczki szkolne

Nasza propozycja obejmuje możliwość zwiedzenia miejsc mocno związanych z historią takich jak Twierdza Brzeska oraz Muzeum Techniki Kolejowej. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z częścią historii II wojny światowej jaką była obrona Twierdzy Brześć w 1941 roku. Podczas operacji „Barbarossa”, czyli ataku Rzeszy Niemieckiej na ZSRR był to jeden z dłużej bronionych punktów wojskowych. Natomiast w muzeum kolejnictwa można podziwiać zabytkowe parowozy i lokomotywy spalinowe używane w przeszłości na Białorusi.

Brześć i okolice to nie tylko historia, ale też wiele atrakcji przyrodniczych i świetne miejsca rozrywki. Miasto oferuje przejażdżkę diabelskim młynem wraz z podziwianiem panoramy miasta, czynne cały rok lodowisko, spacer Aleją Bajek Gogola czy też rejs statkiem po przepływającej przez miasto rzece Muchawiec. W niedalekiej odległości od Brześcia znajduje się Puszcza Białowieska a w niej siedziba Dziadka Mroza. Jest to miejsce, gdzie rezyduje odpowiednik naszego Świętego Mikołaja. Uczestnicy wycieczki będą mogli zapoznać się z pracą oraz jego pracownikami.

CENA: 120 zł/os (przy grupie 40 osób)

Dostępne terminy wyjazdów:

  • 07 – 09.05.2018
  • 14 – 18.05.2018
  • 21 – 23.05.2018
  • 28 – 30.05.2018
  • 04 – 15.06.2018

Dokładna oferta:

wycieczki szkolneBrześć – jednodniowa wycieczka dla szkół

Ofertę modyfikujemy wedle zapotrzebowania klienta.

Więcej informacji i zapisy:

Centrum Turystyki Regionalnej „PRZY TRAKCIE”
tel.+48 505 260 442
tel.+48 83 345 29 90
btprzytrakcie@gmail.com

Adres:
ul. Warszawska 4
Biała Podlaska, 21-500

Zapraszamy na wycieczki szkolne z Centrum Turystyki Regionalnej „Przy Trakcie” oraz nasz fanpage na Facebooku.