Aktualności

Znajdziesz tutaj aktualności związane z naszym Centrum Turystyki Regionalnej – Przy Trakcie. Jest to zbiór naszych publikacji dotyczących naszych najświeższych ofert wycieczkowych oraz wydarzeń przez nas organizowanych.

Ubezpieczenia turystyczne

Ubezpieczenia turystyczne to istotny element każdej wycieczki. Centrum Turystki Regionalnej „Przy Trakcie” świadczy usługi pośrednictwa sprzedaży ubezpieczeń turystycznych TU Europa S.A. Więcej informacji w dalszej części postu.

Więcej »Ubezpieczenia turystyczne

Wizy na Białoruś

Centrum Turystyki Regionalne „Przy Trakcie” oferuje wszechstronną pomoc przy uzyskaniu wiz osobom udającym się w celach turystycznych, biznesowych, tranzytowych oraz prywatnych na Białoruś. W Konsulacie Republiki Białoruś w Białej Podlaskiej wszystkim zainteresowanym załatwiamy wizy zarówno w trybie normalnym jak i ekspresowym.Więcej »Wizy na Białoruś

Bezwizowe przepustki

W dniu 1 stycznia 2018 roku decyzją władz Białorusi zmieniono zasady bezwizowych przyjazdów na Białoruś. Tutaj można znaleźć dokładne informacje o bezwizowym pobycie. Centrum Turystyki Regionalnej „Przy Trakcie” organizuje i pomaga przy podróżach bezwizowych na Białoruś.

Więcej »Bezwizowe przepustki